Cafetaria-lunchroom De Koedijk is gevestigd in een relatief nieuw Meppels winkelcentrum. Hier kan de shopper dus tevens terecht voor een kop koffie met huisgemaakt appelgebak. Daarnaast is er “de vanouds lekkere snelle hap”. Een bijzonder frietgerecht is patat Drenthe met reepjesvlees, Hollandse roerbakgroenten, gebakken ui en een gebakken ei.
Speciale vermelding verdienen de producten uit eigen keuken, waaronder de eierbal, varkenshaassaté, kipsaté en kipfiletschnitzel. Naast gewone friet, verkoopt men tevens Maxpatat. Het frietmannetje in het logo van De Koedijk zegt: “Liefhebbers gaan naar….”
Dit bedrijf beschikt over het Goed Gefrituurd Keurmerk en heeft hiermee bewezen te staan voor Vakmanschap, Veiligheid & Hygiëne en Verantwoordelijkheid.
Maandag |   | Gesloten |
Dinsdag |   | 16:00 - 20:00 uur |
Woensdag |   | 11:30 - 20:00 uur |
Donderdag |   | 11:30 - 20:00 uur |
Vrijdag |   | 11:00 - 21:00 uur |
Zaterdag |   | 11:30 - 21:00 uur |
Zondag |   | 16:00 - 20:00 uur |